reklama
Strona główna Aktualności Akt. Jaktorów Utrudnienia na DW 719 w Jaktorowie

Utrudnienia na DW 719 w Jaktorowie

0
W niedzielę wieczorem na odcinku drogi wojewódzkiej nr 719 w Jaktorowie rozpoczną się prace remontowe. Przez czas trwania robót obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

W niedzielę wieczorem na odcinku drogi wojewódzkiej nr 719 w Jaktorowie rozpoczną się prace remontowe. Na czas trwania robót zmieni się organizacja ruchu.  

O możliwych utrudnieniach poinformował jaktorowski magistrat. – 11 października ok. godz. 22.00 zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu dla drogi wojewódzkiej nr 719 ul. Warszawska w m. Jaktorów na odcinku od skrzyżowania z ul. Polskiego Związku Ludowego do mostu na rzece Pisia Tuczna. Utrudnienia spowodowane są wykonywaniem na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie remontu nawierzchni drogi i potrwają do 18 października 2020 r. – informują urzędnicy.

W związku z nową organizacją ruchu do Urzędu Gminy, OPS i komisariatu policji drogowcy wytyczą objazd ulicą Dworcową, a następnie przez parking wzdłuż torów PKP.

– Prosimy użytkowników ww. drogi oraz parkingu o wyrozumiałość i o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie dokonywanych zmian w organizacji ruchu – zaapelował do mieszkańców wójt Jaktorowa Maciej Śliwierski.

Czytaj również: Ważne skrzyżowanie w Grodzisku już zamknięte

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version