reklama
Strona główna Aktualności Akt. Raszyn Ustrzel ptaka i nagrodę

Ustrzel ptaka i nagrodę

0
łowy, polowanie, raszyn, rezerwat stawy raszyńskie, raszynka
fot. Unsplash

Centrum Kultury Raszyn zaprasza mieszkańców na bezkrwawe łowy. W konkursie fotograficznym „Ptaki mojej okolicy” do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Rezerwat Stawy Raszyńskie słynie z ptactwa. Położony w środkowej części zlewni Raszynki obszar zamieszkuje ponad 100 gatunków ptaków, w tym perkozy, zimorodki czy kormorany. Od czasu do czasu widuje się tu nawet pelikany. Nic więc dziwnego, że do rezerwatu chętnie zaglądają pasjonaci ornitologii i fotografowie, którzy liczą na „upolowanie” ciekawych okazów.

Teraz nadarza się okazja, by spróbować swoich sił w fotografowaniu natury. Centrum Kultury Raszyn ogłosiło konkurs „Ptaki mojej okolicy”. Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli. Interpretacja tematu jest dowolna, a prace w formacie .jpg należy przesyłać na adres . Konkurs trwa do 29 października, a nagrodami są bony do salonów Empik o wartości od 100 do 500 złotych. Wręczenie nagród odbędzie się pod koniec listopada, a będzie mu towarzyszyć wernisaż nagrodzonych fotografii.

Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Raszyn, a nagrody zostały ufundowane przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy Państwowy Instytut Badawczy oraz Centrum Kultury Raszyn.

Czytaj również: Bezpłatne chipowanie psów w Raszynie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version