reklama
Strona główna Aktualności Urząd zachęca do korzystania z e-usług

Urząd zachęca do korzystania z e-usług

0
Urząd gminy Michałowice zachęca mieszkańców do korzystania z e-usług. E-urzad czynny jest całą dobę.
Fot. Urząd Gminy Michałowice

Urząd gminy Michałowice zachęca mieszkańców do korzystania z e-usług. E-urzad czynny jest całą dobę.

W związku z pandemią koronawirusa ograniczamy nasze kontakty. Dzieci i młodzież pobierają naukę on-line, wiele osób pracuje zdalnie, w sklepach są limity osób. Przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego, aby ograniczyć ryzyko zachorowania. Cały czas jednak mamy obowiązki i sprawy, które chcemy załatwić. W zakresie spraw urzędowych szerokie możliwości daje internet. Gmina Michałowice zachęca mieszkańców do korzystania z e-usług.

Nie trzeba tracić czasu, wychodzić z domu ani rezerwować wizyty w magistracie. Wystarczy dostęp do internetu, godzina nie ma znaczenia. Kilka kliknięć i gotowe. Drogą internetową można przesłać stan wodomierza, otrzymać fakturę za wodę, sprawdzić i uregulować należności podatkowe, a także dokonać płatności za różne sprawy urzędowe. Pomocny jest również profil zaufany lub e-PUAP. Tą drogą można uzyskać dowód osobisty, zameldować lub wymeldować się czy zgłosić urodzenie dziecka. Reasumując, rozwiązanie proste i wygodne, a przede wszystkim – bezpieczne.

E-urząd gminy Michałowice dostępny jest tu. – Zachęcamy do korzystania z e-usług dostępnych na stronie internetowej gminy Michałowice „e-urzad”. W wygodny i prosty sposób, o każdej porze dnia, bez konieczności wychodzenia z domu i wizyty w urzędzie można załatwić wiele spraw urzędowych – zachęcają urzędnicy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version