Strona główna Sport Tym razem remis

Tym razem remis

0

Pogoń Grodzisk Mazowiecki wywalczyła punkt w starciu 13. kolejki III ligi z KS Wasilków. W spotkaniu padł remis 1:1.

Grodziszczanie nadal znajdują się w strefie spadkowej. Pogoń poprawiła swój dorobek, ale realnie patrząc, jeden punkt niewiele zmienia w ich sytuacji. W poprzedniej serii gier grodziszczanie rozbili Lechię Tomaszów Mazowiecki 5:0. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, zwłaszcza gdy przychodzi do rywalizacji z ostatnią drużyną tabeli. Z KS Wasilków Pogoń miała powalczyć o pełną pulę.

Mecz drużyn z dołu tabeli nie zachwycał. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 65. minuty, kiedy wynik otworzył Patryk Szymański. Była to jego ósma bramka w sezonie. Grodziszczanie znaleźli się w komfortowej sytuacji. Wystarczyło dowieźć wynik do końca i cieszyć się z trzech punktów. Gospodarze mieli szansę na podwyższenie, ale Michał Strzałkowski trafił w poprzeczkę. Miało być 2:0, a było 1:1. W 83. minucie bramkę dla gości zdobył Bartosz Dudziński. Do końca spotkania trwała walka, ale wynik się nie zmienił i drużyny podzieliły się punktami.

Pogoń zajmuje 16. pozycję w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Kolejne spotkanie grodziszczanie rozegrają 26 października o godz. 14.00. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Zambrów.

Exit mobile version