Trzy trafienia

0
574
Reklama

Dziesiąta porażka Znicza Pruszków w sezonie. W 27. kolejce II ligi żółto-czerwoni przegrali na wyjeździe z GKS Bełchatów 0:3.

Koniec dobrej passy Znicza. Pruszkowska drużyna nienajlepiej rozpoczęła rundę wiosenną, ale rozkręcała się z kolejki na kolejkę. Marzec żółto-czerwoni rozpoczęli od porażki z Pogonią Siedlce 0:2, później wywalczony w ostatnich minutach remis z Siarką Tarnobrzeg – 2:2. W 24. kolejce Znicz stoczył batalię z Radomiakiem Radom. Pruszkowianie przegrywali już 0:2, ale walczyli ostro i efektem było zwycięstwo 3:2. Kolejne spotkania 4:2 ze Skrą Częstochowa oraz 1:0 z Ruchem Chorzów.

W związku z dobrą postawą pruszkowskiej ekipy, apetyty były duże. Bełchatów to jednak mocna drużyna, która u siebie przegrała tylko raz, a na dodatek liczy się w walce o awans. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie. W 10. minucie bramkę zdobył Patryk Mularczyk. Kolejne dwie bramki padły w drugiej części gry. W ciągu 120 sekund GKS pozbawił Znicza złudzeń. Marcin Grolik wpisał się na listę strzelców w 60. minucie, chwilę później Piotra Misztala pokonał Bartosz Biel.

Znicz zajmuje 9. miejsce w tabeli z 37 punktami na koncie.

Reklama
Reklama