Tort dla pielęgniarek

0
832
Reklama

12 maja to Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Z tej okazji starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza udał się do Szpitala Powiatowego „Na Wrzesinie” z tortem i najlepszymi życzeniami.

Rola pielęgniarek i położnych jest nieoceniona. Ciężko pracują w przychodniach i szpitalach, aby nieść pomoc chorym. Zawsze są obok potrzebujących i z największym poświęceniem realizują swoją misję. Z pewnością każdy jako dziecko (niektórzy nawet w wieku dorosłym) bał się pobierania krwi. To właśnie ciepłe słowa, szeptane przez pielęgniarkę, pomagały przejść przez te trudne chwile. Niejednokrotnie wspierają dobrym słowem chorych oraz ich rodziny w szpitalach. Ich fachowa wiedza i wsparcie są niezbędne w opiece medycznej.

12 maja pielęgniarki i położne obchodziły swoje święto. Nie zapomniały o tym władze powiatu pruszkowskiego. Starosta Krzysztof Rymuza wraz z członkiem zarządu Grzegorzem Kamińskim pojawili się w Szpitalu Powiatowym „Na Wrzesinie” i przychodni przyszpitalnej. Podziękowali pielęgniarkom i położnym za wypełnianie misji. Nie zabrakło życzeń oraz rozmów, a także upominków dla obchodzących święto. Niespodzianką był przepiękny tort. Wspólnie spędzone chwile pokazały, że trud pielęgniarek i położnych jest dostrzegany.

My również dołączamy się do ciepłych słów i życzymy zdrowia, siły i wytrwałości w pracy oraz radości każdego dnia.

Reklama
Reklama