reklama
Strona główna Sponsorowane To nie zoo Drodzy Goście, to prawdziwy DOM naszych Zwierząt i Nas...

To nie zoo Drodzy Goście, to prawdziwy DOM naszych Zwierząt i Nas samych.

0

To magiczne miejsce na sielski wypoczynek dla Rodzin, przyjazne Dzieciom. Mieszkają tu kozy, wyjątkowe krowy, króliczki, świnie Mangalice, owce, kury, gęsi, kaczki, pszczółki oraz przyjacielskie koty i psy.

Atrakcje dla osób indywidualnych i wycieczek

Zapraszamy na naszą farmę Gości indywidualnych na całodniowe odwiedziny oraz wycieczki z przedszkoli i szkół. Oferujemy noclegi lub pełne wakacje w naszych kameralnych domkach: „Okrągłym domku” lub „Szarym domku przy lesie”, dzięki czemu możecie zostać z nami na dłużej. Wynajmujemy je na wyłączność, ceniąc Waszą potrzebę relaksu i komfortu. Zrobimy dla Was, jeśli chcecie swojskie jedzenie, od serca, na bazie naszych ekologicznych produktów lub zaproponujemy degustację naszej żywności. Organizujemy również imprezy okolicznościowe oraz urodziny na farmie.

Dobrodziejstwa farmy

W każdym wariancie odwiedzin Wiejskiego Raju macie wolny dostęp do naszego terenu 55.000 m2 prywatnego lasu, sadu oraz korzystania z dobrodziejstw farmy. Obserwujcie  do woli zwierzęta, karmcie je z nami i dbajcie o nie. Mamy basen , plac zabaw, strefy relaksu, taras widokowy. Zapraszamy na ognisko, na którym poczęstujemy Was kiełbaską.

Pracujemy 24h/dobę, więc piszcie śmiało.

Z całego serca zapraszamy do Wiejskiego Raju.

Aleksandrów 18/1, Góra Kalwaria

Tel. 515 037 668

www.wiejskiraj.com

WiejskiRaj Agroturystyka | Facebook

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version