Szkoła rodzenia wraca

0
617
Reklama

Przyszłe mamy z powiatu pruszkowskiego mogą skorzystać z oferty szkoły rodzenia w Szpitalu Powiatowym na Wrzesinie. Placówka wznowiła działalność.

W związku z pandemią koronawirusa funkcjonowanie szpitali uległo zmianie. Ograniczono odwiedziny u chorych, niektóre oddziały trzeba było zamknąć. Restrykcje dotknęły również szkoły rodzenia. Wraz z odmrażaniem gospodarki niektóre formy aktywności wracają do działania.

Od czerwca przyszłe mamy z terenu powiatu pruszkowskiego mogą korzystać ze szkoły rodzenia w szpitalu na Wrzesinie. Szkoła zaprasza na zajęcia ciężarne między 27. i 30. tygodniem ciąży. Co warto podkreślić, zapisy są możliwe już po 15. tygodniu. W szkole rodzenia przyszłą mamę może wspierać osoba towarzysząca.

Rzecz jasna, obecna sytuacja związana ze stanem epidemiologicznym niesie ze sobą pewne ograniczenia. W trosce o bezpieczeństwo, w jednej grupie nie może być więcej niż 12 osób. Zajęcia dla mieszkanek powiatu pruszkowskiego są bezpłatne. Szczegóły i zapisy prowadzone się pod numerem 694 626 944 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00. – Będziemy zaszczyceni, pomagając przyszłym rodzicom w przygotowaniu ich do powitania nowego członka rodziny – podkreślają przedstawiciele pruszkowskiej placówki.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj