Szkoła rodzenia w szpitalu powiatowym działa zgodnie z planem

0
97
Reklama

Szkoła rodzenia w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie funkcjonuje zgodnie z planem. Placówka zachęca do zapisywania się na kursy.

Narodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu rodziców. Na przyjście potomka należy się właściwie przygotować i zdobyć odpowiednią wiedzę. Profesjonalną pomoc świadczą szkoły rodzenia, w tym ta mieszcząca się w szpitalu powiatowym w Pruszkowie. Placówka działa zgodnie z planem i zachęca rodziców do zapisywania się na kolejne kursy. Dostępne są następujące terminy: 7 października, 26 października i 3 listopada.

Warto wiedzieć, że zajęcia odbywają się w małych grupach, które liczą 6-7 par. Program realizowany jest w trybie stacjonarnym. Spotkania są raz w tygodniu – poniedziałek, wtorek, środa lub czwartek w godzinach 17.00-19.00. Łącznie jest ich osiem.

Co zrobić, aby zapisać się na kurs? Wystarczy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00 zadzwonić pod numer 694 626 944, gdzie można uzyskać wszystkie informacje. – Przypominamy, że zajęcia dla mieszkanek powiatu pruszkowskiego są bezpłatne – podkreśla SPZZOZ Pruszków.

Udział w zajęcia szkoły rodzenia sugerowany jest między 26. a 30. tygodniem ciąży. Można się na nie zapisać już po 15. tygodniu.

Reklama

Czytaj również: Dzień Straży Miejskiej w Pruszkowie

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj