reklama
Strona główna Aktualności Szczepienie przeciwko wściekliźnie w gminie Żabia Wola

Szczepienie przeciwko wściekliźnie w gminie Żabia Wola

0
szczepienia psów w gminie Żabia Wola, stop wściekliźnie, akcja szczepienia psów w gminie Żabia Wola, Ojrzanów-Towarzystwo, Lisówek.

Uwaga właściciele psów! W gminie Żabia Wola ruszyła właśnie akcja bezpłatnych szczepień przeciwko wściekliźnie. Ilość miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt, obowiązkowemu ochronnemu szczepieniu przeciwko wściekliźnie, podlegają psy powyżej 3. miesiąca życia. Żabiowolscy urzędnicy przypominają, że posiadacze psów są obowiązani zaszczepić psy przeciwko wściekliźnie w terminie 30 dni od dnia ukończenia przez psa 3. miesiąca życia, a następnie nie rzadziej niż co 12 miesięcy od dnia ostatniego szczepienia.

Od 1 maja do 30 października w miejscowościach Ojrzanów-Towarzystwo oraz Lisówek na terenie gminy Żabia Wola będzie można zaszczepić swojego czworonożnego pupila. Ilość miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zadanie realizowane jest ze środków funduszu sołeckiego Ojrzanowa-Towarzystwa. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej żabiowolskiego urzędu: www.zabiawola.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version