Szampon na problemy z wypadającymi włosami

0
718
Reklama

Problem z wypadającymi, osłabionymi włosami pozbawionymi blasku z pewnością pomoże rozwiązać innowacyjny produkt marki Dermahair -Szampon przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal.
Przyjrzymy się dziś bliżej temu dermokosmetykowi, czyli kosmetykowi zawierającemu substancje aktywne w postaci tarczycy bajkalskiej, która wpływa na wydłużenie fazy wzrostu włosa. Regularne stosowanie widocznie poprawia wygląd włosów oraz sprawia, że stają się one zdrowsze, pełne blasku i witalności.
Szampon w szczególności polecany jest osobom borykającym się z problemem wypadania włosów oraz tym, którzy pragną poprawić ogólny stan ich zdrowia. Mechanizm działania tarczycy bajkalskiej opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia komórek macierzystych.
Walka z wypadaniem włosów to długotrwały proces, polegający przede wszystkim na odżywieniu i poprawieniu metabolizmu mieszków włosowych. Poprzez stosowanie tego innowacyjnego szamponu wykorzystującego moc tarczycy bajkalskiej wydłużamy fazę anangenową. Jest ona etapem szybkiego wzrostu włosa. Trwa ona od 2 do 8 lat, a za jej początek uważa się aktywizację komórek macierzystych mieszka włosowego. Efektem jest większa ilość włosów anangenowych.
Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie szamponu Dermahair Herbal pozwala na uzyskanie następujących efektów:
– hamuje nadmierne wypadanie włosów,
– zagęszcza włosy,
– wzmacnia włosy,
– regeneruje strukturę włosa,
– przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,
– daje uczucie odżywienia włosów,
– ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.
Marka Dermahair to polska firma, która powstała w odpowiedzi na bieżące zapotrzebowanie rynku. Z problemem wypadających włosów borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przyczyn utraty włosów może być wiele: zaburzenia hormonalne, stres, niewłaściwa dieta, zażywanie niektórych leków, liczne schorzenia (choroby tarczycy, cukrzyca, choroby wątroby, choroby zakaźne itp.). Bez względu na to, jaka jest przyczyna, warto zadbać o właściwą pielęgnacje, a jej podstawowym elementem jest mycie włosów. Kluczowe w pielęgnacji jest dopasowanie odpowiedniego szamponu, nadającego się do codziennego stosowania. Wybierając Dermahair Herbal, możemy być pewni, że podczas tak prostej czynności, jak mycie włosów podajemy nasze włosy kuracji odbudowująco-odżywczej. Jest to bardzo wygodna forma, dla osób, które żyją w ciągłym pośpiechu, gdyż nie wymaga od nich poświęcenia dodatkowego czasu.
Podczas aplikacji produktu, myjąc włosy, należy wykonać masaż głowy opuszkami palców, który pozytywnie wpłynie na jej ukrwienie, a także pobudzi mieszki włosowe i cebulki. Walorem szamponu Dermahair Herbal jest wydajność, jedna 150 ml buteleczka wystarcza na ok. półtora miesiąca. Dzięki specjalnej pompce aplikujemy tyle produktu, ile nam jest potrzeba.
Ten innowacyjny szampon dostępny jest w sprzedaży internetowej www.dermahair.pl

Reklama