Sylwester bez fajerwerków

0
381
Reklama

Sylwestrowa noc już niedaleko, tradycyjnie więc powraca temat, jak spędzić tę noc, aby godnie przywitać nadchodzący Nowy Rok.

Tradycyjnie też miłośnicy zwierząt apelują, aby tej nocy nie używać ogłuszających petard i fajerwerków. My się cieszymy, zwierzęta zaś przeżywają ogromny stres, ponieważ nie rozumieją tego, co się wokół nich dzieje. Podobnie reagują malutkie dzieci.

Coraz powszechniejsze staje się witanie Nowego Roku bez efektów pirotechnicznych. Każdego roku kolejne miasta organizując plenerowe zabawy sylwestrowe dla mieszkańców, rezygnuje z pokazów sztucznych ogni oferując w zamian ciche, ale niezwykle efektowne pokazy laserowe.

Taką właśnie atrakcyjną noc sylwestrową organizuje burmistrz i rada miejska Grodziska Mazowieckiego, którzy zapraszają mieszkańców na wspólne powitanie Nowego Roku, które odbędzie się w Parku Skarbków. Od godziny 22.00 będziemy bawili się przy muzyce zespołu B.A.T. O północy powitamy Nowy Rok szampanem i widowiskiem laserowym.

Reklama

Do elitarnego klubu miast, które Nowy Rok powitają bez fajerwerków, dołączył również Milanówek. Od lat mieszkańcy Milanówka zabiegali o to, by witać Nowy Rok bez huku petard, sztucznych ogni i rac. Plenerową zabawę sylwestrową mieszkańcy Milanówka spędzą na ulicy Warszawskiej. O godzinie 22.30 rozpocznie się zabawa z dj-em oraz animacje dla dzieci. O godzinie 23.00 dj-a zastąpi Ania Krysiak, która ze swoim zespołem będzie bawiła nas przez 40 minut. Po koncercie odbędzie się pokaz tańca ze światłem Lightshow.

Punktualnie o godzinie 0.00 burmistrz Milanówka złoży mieszkańcom noworoczne życzenia, po których obejrzymy laserowy spektakl przestrzenny. Plenerową zabawę sylwestrową na Warszawskiej zakończy zabawa z dj-em do godziny 1.00.

Reklama