Świetlny Piastów czeka na Twoje zdjęcie

0
256
Reklama

Każdy mieszkaniec Piastowa może dodać swoje zdjęcie do świetlnego napisu Piastów. Zgłoszenie należy przesyłać do 19 września br.

Przy rondzie u zbiegu ul. Warszawskiej i Al. Wojska Polskiego w Piastowie można podziwiać napis świetlny Piastów. To ciekawa forma promocji miasta i zaangażowanie mieszkańców we wspólne działanie. Napis tworzą zdjęcia wykonane przez piastowian.

Czas robi jednak swoje i modernizacja jest konieczna. Świetlny Piastów czekają prace serwisowe, a więc nadarza się okazja, aby zaktualizować zdjęcia. Każdy mieszkaniec może włączyć się w akcję. – Chcemy pokazać poprzez zupełnie nowe zdjęcia na napisie, jak wiele zmieniło się w naszym mieście. Zależy nam, aby to właśnie mieszkańcy podzieli się z nami swoimi fotografiami, spośród których jury wybierze najciekawsze, które finalnie zobaczymy na instalacji – mówi Grzegorz Szuplewski, burmistrz Piastowa.

Zdjęcia można nadsyłać do 19 września 2021 roku. Adres kontaktowy: . Każdy uczestnik może przekazać 1-5 zdjęć własnego autorstwa, które przedstawiają Piastów – życie codzienne miasta, najważniejsze miejsca, wyjątkowe krajobrazy. Następnie komisja dokona analizy i wyboru tych, które urozmaicą świetlny napis. Na najlepszych czekają upominki.

Regulamin akcji: https://www.piastow.pl/assets/piastow/media/files/a9874ee2-2af2-4be6-a9fc-d0201bbc1993/swietlny-piastow-regulamin.pdf.

Reklama

Czytaj również: Zakład Usług Medycznych już z umową

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj