reklama
Strona główna Aktualności Świetlica pod choinkę

Świetlica pod choinkę

0

Tuż po świętach, w piątek 28 grudnia, w Domaniewie otwarta została świetlica wiejska. To piękny prezent pod świąteczną choinkę dla mieszkańców Domaniewa i Domaniewka, którzy czekali na to od dawna.

Do tej pory mieszkańcy spotykali się w różnych przypadkowych miejscach – w sali OSP Moszna, MPWiK w Pruszkowie, a nawet w sali katechetycznej parafii na Żbikowie. Teraz „tułaczka” mieszkańców dobiegła końca. Nowy obiekt, o ładnej nowoczesnej bryle, robi duże wrażenie. Na zewnątrz znajduje się duży zadaszony taras oraz bardzo dużo miejsca na imprezy plenerowe. To świetne miejsce do prowadzenia popołudniowych zajęć dla dzieci i młodzieży i dorosłych. To również znakomite miejsce na organizację integracyjnych imprez dla mieszkańców. Świetlica stanowi terenową placówkę Ośrodka Kultury Okej w Brwinowie.

W uroczystości otwarcia oprócz przedstawicieli władz, pracowników UG i jednostek organizacyjnych wzięło udział wielu mieszkańców, którzy przychodzili tu całymi rodzinami. Był oryginalny tort i „stół Mendelejewa” z pysznościami. Ze znakomitym pokazem wystąpił duet JoArtShow. Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w przygotowanych dla nich warsztatach i zabawach.

Obserwując radosne twarze mieszkańców, burmistrz Arkadiusz Kosiński był pewny, że prezent pod choinkę był strzałem w „10”.

Exit mobile version