Strefa FiN – więcej niż agencja nieruchomości

0
265

STREFA FINANSÓW i NIERUCHOMOSCI, czyli Strefa FiN – czy tak w przyszłości będą wyglądać biura nieruchomości?

Na rynku jest bardzo dużo agencji pośrednictwa nieruchomości. Nawet nie wiem czy dobrze formułuję pytanie, mówiąc „agencja”. Czym jest Strefa FiN?

Kinga Valevsky: Strefa FiN  jest hybrydą biura pośrednictwa i doradztwa kredytowego, ale takie biura zdarzają się dosyć często, ponieważ każdy pośrednik współpracuje z pośrednikiem kredytowym. Strefa FiN oferuje Klientom znacznie więcej, a wszystko dzięki naszym specjalnościom zawodowym i doświadczeniu. Moja wspólniczka jest bankowcem z wieloletnim doświadczeniem, więc doskonale wie, jak działają banki, jak myślą i jak uzyskać kredyt. Ja jestem designerem, projektantem wnętrz. Połączyłyśmy te składniki w jedno i wyszła nam Strefa FiN.

Obie jesteście kobietami spełnionymi zawodowo skąd więc pomysł żeby otwierać Strefę? Jak to wszystko się zaczęło?

Dorota Rakoczy: Spotykałyśmy się w 2014 roku na targach przedsiębiorczych kobiet i od tego czasu utrzymujemy swoje relacje biznesowe. W 2018 roku zaprosiłam Kingę do współpracy w zakresie home staging. Po miesiącu Kinga w zasadzie przejęła dział sprzedaży nieruchomości i stworzyła go na nowo, a dziś możemy podziwiać tego efekty. To właśnie dzięki naszym doświadczeniom zawodowym z różnych dziedzin możemy stworzyć usługę dla klienta, którą chciałybyśmy same dostać. Przychodząc do nas klient może liczyć na indywidualne podejście.

Indywidualne podejście, czyli jakie? Bo ja to sobie wyobrażam, jak pewnie większość osób, że zlecam sprzedaż mieszkania i to koniec, albo pytam czy dostanę np. 100 tys. kredytu, gdzie tu jest miejsce na indywidualność? 

D.R.: A my sprawdzimy czy Twój plan na sprzedaż mieszkania i dodatkowy kredyt na 100 tys., jest dobrym planem. Dlatego Kinga umówi się z Tobą na obejrzenie Twojej nieruchomości, dostaniesz komplet informacji o mocnych i słabych stronach mieszkania, jak wygląda jego pozycja na rynku, co można zrobić, żeby zyskało na wartości i dopiero wtedy zdecydujemy, czy nadal jest Ci potrzebny kredyt i jaki oraz jak go szybko, skutecznie i tanio uzyskać.

Jakie macie cele? Jaka jest misja firmy?

K.V.: Chcemy edukować, bo po kilku miesiącach od powstania Strefy z przerażeniem odkryłyśmy, że wiedza o kredytach i nieruchomościach w naszym społeczeństwie jest żadna. Co niestety też dotyczy wielu agentów i pośredników.

D.P.: Chcemy też stworzyć sieć Stref FiN. Nam strategia się sprawdza, zbieramy polecenia. Jeśli uda się nam stworzyć sieć, będziemy takich dobrych firm budować więcej i szersze grono osób na tym skorzysta.

Dziękuję za rozmowę.

Red. Katarzyna Bielecka

Zapraszamy

Strefa Finansów i Nieruchomości
Rakoczy & Valevsky
Nadarzyńska 88, Grodzisk Maz.
tel. 509303599 504922143
www.strefafin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj