reklama
Strona główna Aktualności Akt. Piastów Strażacy liczą na pomoc mieszkańców

Strażacy liczą na pomoc mieszkańców

0
straż pożarna, piastów, region, strażnica, pomoc, strażacy
fot. facebook/OSP Piastów

Strażacy są gotowi do akcji 24 godziny na dobę. Pomagają wszystkim, którzy o pomoc poproszą. Teraz sami jej oczekują.

W najbliższym czasie strażacy z Piastowa planują rozbudować Strażnicę przy ul. Warszawskiej. Budynek po modernizacji ma mieć dodatkowe miejsca garażowe oraz dodatkową szatnię dla strażaków-ochotników.

Projekt ma minimalizować wszelkie koszty. Dotychczasowy przejazd pod wieżą strażacką zaadaptowany zostanie na garaż i połączony z pozostałymi boksami. Nad nowym garażem znajdzie się sala szkoleniowa.

OSP otrzymało już zgodę na budowę wydaną przez Starostę Powiatu Pruszkowskiego. Szacowany koszt modernizacji stacji wyniesie aż 200 tys. złotych. Większość prac wykonają sami strażacy.

– Bez przychylności mieszkańców, sponsorów, firm i instytucji zewnętrznych nie jesteśmy w stanie sami finansowo zrealizować ważnego przedsięwzięcia w piastowskiej strażnicy. Zawsze mogliście liczyć na naszą pomoc, teraz my liczymy na Państwa – można przeczytać w apelu strażaków.

Jeżeli ktokolwiek chciałby się dorzucić do zbiórki prowadzonej przez OSP, wystarczy wpłacić parę groszy poprzez portal zrzutka.plZbiórka będzie dostępna do końca września. W zbiórce zostało zebranych na razie tylko niespełna 12 tys. złotych, to nie całe 10 proc. całej potrzebnej kwoty.

 

– Zawsze mogliście liczyć na naszą pomoc, teraz My liczymy na Państwa! Za wszelaką pomoc oraz najmniejszą cegiełkę będziemy serdecznie wdzięczni! – czytamy dalej w apelu.

Czytaj również: Blisko 4 miliony dla szpitala na doposażenie bloku operacyjnego

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version