reklama
Strona główna Aktualności Startują za miesiąc

Startują za miesiąc

0
foto: materiały prasowe

Centrum handlowe Nowa Stacja przyjmie pierwszych klientów 10 listopada.

Przed dwoma tygodniami mowa była o otwarciu nowej galerii handlowej na terenie Pruszkowa jeszcze w październiku. Pod koniec ubiegłego tygodnia inwestor podał jednak oficjalną datę otwarcia Nowej Stacji – 10 listopada o godzinie 10.00. Tego dnia zaplanowano oczywiście specjalne atrakcje, konkursy, zabawy i niespodzianki dla całych rodzin, ale szczegóły na razie są utrzymywane w tajemnicy.

W nowoczesnym budynku zlokalizowanym w centrum miasta obok rewitalizowanego dworca kolejowego znajdziemy między innymi Multikino, salę zabaw, fitness, restauracje oraz blisko 100 sklepów i punktów usługowych. Oferta centrum została przygotowana w oparciu o badania ankietowe, w których mieszkańcy wskazali, jakie marki czy usługi najbardziej ich interesują.

– Zgodnie z ich wskazówkami, w Nowej Stacji znajdą się sklepy znanych i lubianych sieci z każdej branży: modowej, wnętrzarskiej, kosmetycznej, sportowej, kulturalnej i dziecięcej, tworząc kompleksową ofertę zakupową dla całych rodzin. Zadbano też o szeroki wachlarz dostępnych usług, takich jak pralnia, fryzjer czy punkty telefonii komórkowej – informuje Joanna Szaban, zajmująca się obsługą PR Nowej Stacji.

Exit mobile version