Zdobywa medale w psich zaprzęgach

0
114

Beata Pawłowska-Sielecka z powodzeniem rywalizuje w wyścigach psich zaprzęgów. Mieszkanka Grodziska Mazowieckiego może pochwalić się sukcesami.

Wyścigi psich zaprzęgów dla wielu mogą być nieznanym sportem, ale nie brakuje osób oddanych tej dyscyplinie. Przede wszystkim trzeba mieć ogromną wytrzymałość. Jazda na rowerze to jedno, ale gwarantem sukcesu jest współpraca zawodnika z psami.

Powoli dobiega końca sezon drylandowy, czyli zmagania w warunkach bezśnieżnych. Sukcesami może pochwalić się Beata Pawłowska-Sielecka. Grodziszczanka pokonała konkurencję w mistrzostwach Łotwy w Ogre, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Na krajowym podwórku Pawłowska-Sielecka również znalazła się wśród najlepszych. Mistrzostwa Polski zakończyła na drugim miejscu. Wyzwaniem dla grodziszczanki był udział w październikowych zawodach w szwedzkim Nybro. Tam odbyły się mistrzostwa świata, a więc poprzeczka poszła w górę. Pawłowska-Sielecka zakończyła zmagania na 16. pozycji.

Beata Pawłowska-Sielecka i jej kompani z pewnością będą ciężko trenowali i walczyli o jak najlepsze wyniki w kolejnych startach. Udowodnili już, że są mocni, więc na pewno jeszcze nieraz dostarczą pozytywnych emocji.