Walentynki z badmintonem

0
50

Walentynki w wersji sportowej? To z pewnością ciekawy pomysł. 14 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Pruszkowie odbędzie się walentynkowy turniej badmintona o puchar Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Pomysły na spędzenie dnia zakochanych można mnożyć w nieskończoność. Sportowy akcent może być wstępem do romantycznego wieczoru. Coraz chętniej podejmujemy inicjatywy związane z aktywnością, więc przy tej okazji również można postawić na sport. Walentynkowy turniej badmintona w Pruszkowie startuje 14 lutego o godz. 17.00. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a dla najlepszych przygotowano wyjątkowe nagrody. Zwycięska para może liczyć na voucher do restauracji na romantyczną kolację. Za 2. miejsce przewidziano bilety do kina, zaś za trzecie – przewodnik turystyczny o Paryżu z dedykacją prezydenta.

Z pewnością na boisku dojdzie do zaciętej sportowej rywalizacji. Mecz odbywa się do dwóch wygranych setów. Wygrywa para, która jako pierwsza zdobędzie 21 punktów. W przypadku remisu 1:1 w setach rozgrywany jest tie-break (do 15 punktów). Turniej przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Młodsi muszą uzyskać zgodę rodzica bądź opiekuna. To już naprawdę ostatnia chwila na zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać do 12 lutego do godziny 16.00 na adres: .