Sparingowa wygrana

0
66

Pogoń Grodzisk Mazowiecki pokonała w meczu sparingowym Znicz Pruszków 1:0.

Zespół z Alei Mokronoskich przygotowuje się do rundy wiosennej. W drużynie doszło do zmiany trenera – Roberta Moskala zastąpił Krzysztof Chrobak. Pod okiem nowego szkoleniowca piłkarze Pogoni szlifują formę przed rundą rewanżową.  Warto również dodać, że z klubem pożegnał się Bartosz Broniarek. Strony doszły do porozumienia w sprawie rozwiązania umowy. W tym sezonie Broniarek rozegrał 12 spotkań w grodziskiej koszulce.

Pogoń ma za sobą pierwszy mecz sparingowy. Grodziski zespół zmierzył się ze Zniczem Pruszków i pokazał charakter. W pierwszej części gry bramkę zdobył Damian Jaroń. Po przerwie na placu gry pojawiło się wielu młodych zawodników. Trener Chrobak miał okazję przyjrzeć się swojej drużynie i przetestować różne ustawienia. Zwycięstwo nastraja optymistycznie przed kolejnymi meczami sparingowymi. 25 stycznia Pogoń miała zagrać z Polonią Warszawa, jednak starcie zostało odwołane. Kolejny sparing odbędzie się 1 lutego, Pogoń zmierzy się z Pelikanem Łowicz.

Warto przypomnieć, że rundę jesienną III ligi drużyna z Grodziska zakończyła na 13. miejscu w tabeli. W pierwszym wiosennym spotkaniu Pogoń zagra u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.