Siatkarskie emocje

0
110

Ogromne emocje w hali przy al. Krakowskiej 20 w Piastowie. Miejscowy MUKS Tie-Break Piastów pokonał KS Huragan Wołomin 3:2 w spotkaniu IV ligi siatkówki mężczyzn.

Zawodnicy z Piastowa nie mieli zbyt miłych wspomnień z grudniowego spotkania tych drużyn. MUKS przegrał w Wołominie 0:3, więc u siebie liczył na dobry rewanż. Gospodarze udanie rozpoczęli spotkanie – 25:20. W drugiej partii nie zabrakło emocji, ale więcej szczęścia było po stronie ekipy z Wołomina – 27:25. Goście nabrali wiatru w żagle i trzecia partia padła również łupem Huraganu.

MUKS nie rezygnował i walczył o wyrównanie. W czwartym secie piastowska drużyna okazała się skuteczniejsza – 25:20. O wszystkim decydować miał tie-break. MUKS był na fali i Huragan nie był w stanie zatrzymać gospodarzy. Drużyna z Piastowa wygrała decydującą partię i cieszyła się ze zwycięstwa 3:2 w całym spotkaniu.

MUKS zanotował trzeci triumf z rzędu w lidze. 29 lutego wygrał z Astrą Warszawa 3:0, zaś wcześniej pokonał na wyjeździe UMKS Gwardię Legionowo 3:0. Łącznie piastowski zespół wygrał 10 z 18 spotkań.