Przygotowania w Hiszpanii

0
195

Rafał Biały myśli o kolejnym sezonie startów we freestyle motocrossie. Przygotowuje się do niego w Hiszpanii.

Ostatni czas nie był łatwy dla zawodnika z Milanówka. We wrześniu 2018 roku Biały doznał kontuzji barku i przez długi czas pauzował. Ciężka rehabilitacja, ćwiczenia oraz tęsknota za akrobacjami powietrznymi sprawiły, że udało mu się powrócić do aktywności. Popisy Białego można było zobaczyć m.in. podczas ubiegłorocznych Dni Milanówka.

Obecnie zawodnik przygotowuje się do kolejnego sezonu. Trenuje w Hiszpanii, za którą tęsknił, ponieważ w zeszłym roku z powodu kontuzji nie miał możliwości jej odwiedzić w okresie zimowym. – Na miejsce przybyłem na początku lutego, powrót jest przewidziany na przełomie marca/kwietnia. To już któraś z rzędu zima, którą spędzam właśnie tu i dla mnie jako sportowca jest to super rozwiązanie. Po powrocie do kraju czuję się już fajnie „rozjeżdżony”, co zdecydowanie dodaje pewności siebie – przedstawia Rafał Biały.

Zawodnik ciężko trenuje, aby zachwycać widzów podczas kolejnych wydarzeń. – Szykuje się intensywny sezon, więc forma również musi się zgadzać! Mam nadzieję że w tym roku uda się również zorganizować event w Milanówku i razem z innymi zawodnikami będę mógł wystąpić i zaserwować Wam solidną dawkę adrenaliny! – podkreśla Biały, którego można śledzić na Facebooku i Instagramie @RafalBialyFMX.