Mistrzostwa coraz bliżej

298

Odliczanie do IV mistrzostw Polski Raw WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc. Impreza odbędzie się 12 maja w hali przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie.

Rywalizacja zapowiada się interesująco. W Pruszkowie pojawią się utytułowani zawodnicy oraz młodzi i głodni sukcesów. – Spodziewamy się około 100 zawodników z całej Polski, w tym multimedalistów wielu imprez w dziedzinie sportów siłowych, oraz reprezentantów służb mundurowych – mówi nam Małgorzata Knap, organizator imprezy. Nie zabraknie akcentów lokalnych. – Podkreślę, że w IV mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc federacji WRPF udział wezmą zawodnicy reprezentujący Pruszków – zaznacza Knap.

Sztangę będą wyciskać nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. O medale powalczą również niepełnosprawni i członkowie służb mundurowych. Przewidziano dziewięć kategorii wagowych wśród pań i jedenaście wśród panów. Kibice będą mogli podziwiać rywalizację i walkę z ciężarem, ale organizatorzy szykują również liczne atrakcje. – Nasz partner, klub fitness Enklawa Kobiet, przygotowuje strefę młodego kibica, w której znajdą się trampoliny i wiele sportowych atrakcji.

Dla kobiet i nie tylko, firma Souvre przygotowuje zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i pomiar nawilżenia skóry. Dzięki firmie Synlab powstanie mobilny punkt pobrań, w którym będzie można wykonać badania i otrzymać wyniki tego samego dnia na maila. Dystrybutor produktu Anti Bacterial Master na swoim stoisku sprzedażowym przedstawi nam środki do mycia ze zintegrowaną ochroną higieniczną. Będzie również możliwość porozmawiania z przedstawicielami gabinetów usług medycznych i rehabilitacji. Na kibiców czekać będzie również strefa gastronomiczna – przedstawia organizatorka imprezy.

Start mistrzostw o godz. 10.00.