Gala MMA w Raszynie

212

Mocna rywalizacja w Raszynie. 15 grudnia w nowej hali przy ul. Sportowej odbędzie się gala Babilon MMA 6.

Raszyński obiekt został niedawno otwarty i zapewniano, że spełnia warunki do organizacji imprez sportowych na najwyższym poziomie. 27 października w Centrum Sportu odbył się XVIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Michała Szczepana o Puchar Wójta Gminy Raszyn. Wystąpili w nim polscy, ale i zagraniczni pięściarze.

Niebawem kolejne sportowe wydarzenie w Raszynie. 15 grudnia w nowej hali odbędzie się gala Babilon MMA 6, a w grze pojawi się pas mistrzowski organizacji w wadze półśredniej. O tytuł powalczy były zawodnik UFC Paweł Pawlak, który zmierzy się z Danielem Skibińskim. Popularny „Skiba” jest w formie i może pochwalić się serią sześciu zwycięstw z rzędu. Właściciel organizacji Bablion MMA Tomasz Babiloński podał, że w Raszynie wystąpią również Rafał Haratyk, Damian Zorczykowski oraz Michał Orkowski.

Pierwsza gala Babilon MMA odbyła się w sierpniu 2017 r. w Międzyzdrojach. Kolejne wydarzenie miało miejsce w grudniu w Legionowie. W tym roku odbyły się już trzy gale organizacji Babilon MMA – w Radomiu, Ełku i Międzyzdrojach.