Czas na ćwierćfinał

0
61

17 stycznia o godz. 18.30 w hali przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim Bogoria rozegra pierwszy mecz ćwierćfinałowy w Lidze Mistrzów tenisa stołowego. Rywalem zespołu Tomasza Redzimskiego będzie TTSC UMMC Jekaterynburg.

Fazę grupową mistrzowie Polski zakończyli na drugiej pozycji. W sześciu meczach zespół z Grodziska wywalczył dziesięć punktów. Lepsze w grupie C było tylko FC Saarbrucken TT. Bogoria wygrała cztery mecze i zanotowała dwie porażki. Z kolei TTSC UMMC w imponującym stylu zakończył zmagania w grupie B. Rosyjski zespół wygrał wszystkie sześć spotkań, tracąc w tych potyczkach zaledwie trzy sety.

Wielkie emocje w Lidze Mistrzów w Grodzisku już 17 stycznia. Bogoria podejmie TTSC UMMC Jekaterynburg o godz. 18.30 w hali przy ul. Westfala 3a. Rewanż odbędzie się 14 lutego o 15.00 w Rosji. Awans do półfinału uzyska zespół, który będzie miał lepszy bilans w dwumeczu.

Bogoria gra o historyczny wynik. Jeszcze nigdy nie udało jej się awansować do półfinału Ligi Mistrzów. Podopieczni Tomasza Redzimskiego mogą więc zrobić kibicom piękny prezent na walentynki. Najpierw trzeba jednak wykonać pierwszy krok, a więc wygrać 17 stycznia.