reklama
Strona główna Aktualności Akt. Żabia Wola Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

0
resuscytacja, ratowanie życia, śmierć, wypadek rowerzysta, wypadek rower, wypadek rowerzysty, potrącenie, śmiertelne potrącenie,obława w Raszynie, policja, strzelanina w Raszynie

Wczoraj wieczorem miał miejsce tragiczny wypadek w Piotrkowicach, w powiecie grodziskim. Rowerzysta został potrącony przez kierowcę auta osobowego.

Na drodze wojewódzkiej 876 w Piotrkowicach, pomiędzy Mszczonowem a Tarczynem kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia.

– O godzinie 19:36 na stanowisko kierowania wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez samochód osobowy. Z treści zgłoszenia wynikało, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Natomiast poszkodowany jest nieprzytomny i nie oddycha – przekazał Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejsce udało się w sumie pięć zastępów straży pożarnej.

Strażacy zastali leżącego na jezdni nieprzytomnego rowerzystę. Na miejscu, osoba postronna prowadziła resuscytację krążeniowo-oddechową. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu i kontynuowaniu resuscytacji. Po dojeździe na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, akcję ratowniczą kontynuowali ratownicy. Pomimo podjętych działań, nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego mężczyzny.

Czytaj również: Podejrzany o przemyt narkotyków z Hiszpanii zatrzymany w Brwinowie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version