Skorzystaj z bezpłatnej mammografii

0
218
Reklama

10 i 12 grudnia na terenie targowiska miejskiego przy ul. Komorowskiej 14 w Pruszkowie będzie można wykonać bezpłatną mammografię. Oferta skierowana jest dla kobiet w wieku 50-69 lat.

Zdrowie to jedna z najcenniejszych wartości. Musimy pamiętać, żeby odpowiednio o nie dbać. Recepta wydaje się prosta – profilaktyka, zdrowe odżywanie, ruch. Sami możemy sobie pomóc, wykonując regularnie badania. Zarówno te podstawowe, jak i specjalistyczne. Dla kobiet nadarza się znakomita okazja, aby skorzystać z mammografii w Pruszkowie.

Badanie trwa zaledwie kilka minut i jest bezbolesne. Mammografia to jedna z najlepszych metod wykrywania raka piersi u kobiet. Pozwala znaleźć bardzo małe guzki, co daje możliwość podjęcia odpowiednich działań w walce z chorobą. Co istotne, badanie należy wykonywać regularnie. 10 grudnia w godzinach 9.00-17.00 na targowisku przy ul. Komorowskiej w Pruszkowie będzie można skorzystać z mammografii. Badanie jest bezpłatne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Nie trzeba mieć ze sobą skierowania lekarskiego. Warto wziąć zdjęcia z poprzednich mammografii. Aby skorzystać z badania, należy zarejestrować się telefonicznie (58) 767 34 44 lub (58) 767 34 55. Potrzebny będzie dowód osobisty.

Kolejna okazja do skorzystania z mammografii nadarzy się 12 grudnia w godzinach 9.45-18.45 na targowisku przy ul. Komorowskiej. Badanie mogą wykonać panie w wieku 50-69 lat, który nie miały go w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i otrzymały pisemne wskazanie do jego przeprowadzenia. Rejestracja – 58 666 24 44 lub poprzez formularz na stronie www.mammo.pl/formularz/. Organizatorzy zapewniają o zachowaniu środków ostrożności. – W pracowni mogą jednocześnie przebywać tylko trzy panie,  co zapewnia możliwość utrzymania niezbędnego dystansu. Przed badaniem pracownicy medyczni mierzą paniom temperaturę i proszą o wypełnienie ankiety. Do dyspozycji są także środki do dezynfekcji rąk – podkreślają.

Czytaj także: 150 nowych mieszkań

 

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj