Skorzystaj z bezpłatnej mammografii

0
58
Reklama

Warto zadbać o zdrowie i skorzystać z bezpłatnych badań. Oferta dla pań w wieku 50-69 lat. W ramach akcji „Mamo! Mamo! Mammobus! Pier(w)si na badanie” kobiety mogą skorzystać z bezpłatnej mammografii.

Wystarczy poświęcić chwilę, aby sprawdzić swój stan zdrowia. Badanie jest bezbolesne i nie wymaga specjalnego przygotowania. Mammografia to jedna z najlepszych metod wczesnego wykrywania raka piersi u kobiet. Dzięki temu szybko można podjąć odpowiednie środki i leczenie.

W najbliższym czasie na terenie powiatu pruszkowskiego będzie kilka możliwości, aby wykonać badanie. Oferta skierowana jest do pań w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone. Kolejne warunki to: nieleczenie z powodu raka piersi, brak mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich dwóch lat lub znajdowanie się w grupie ryzyka.

Badania odbywają się w ramach akcji „Mamo! Mamo! Mammobus! Pier(w)si na badanie” finansowanej przez NFZ. Co istotne – nie trzeba mieć skierowania lekarskiego. Na badanie należy się wcześniej zarejestrować. Trzeba wziąć ze sobą dowód osobisty i zdjęcia z poprzednich mammografii.

Gdzie pojawią się mobilne punkty? 9 listopada w godz. 9.00-16.00 w Nadarzynie przy ul. Sitarskich 3. Z kolei 10 listopada w godz. 9.00.16.00 przy ul. Bohaterów 4 w Pruszkowie. Rejestracja: (58) 666 24 44 (Lux Med).

Reklama

22 i 29 listopada z bezpłatnej mammografii będzie można skorzystać w Pruszkowie w godz. 9.00-17.00. W pierwszym przypadku przy ul. Helenowskiej 3, w drugim – przy ul. Komorowskiej 14. Rejestracja odpowiednio: (42) 254 64 11 (Medica) i (58) 767 34 44 (Geneva Trust Polska).

Czytaj również: Gminy zapraszają na bezpłatną mammografię

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj