Sielanka z dala od zgiełku – Ranczo u Mara

0
287
Reklama

Niespełna 30 kilometrów od zatłoczonego centrum Warszawy kryje się urokliwe miejsce, w którym czekają na nas cisza i natura. Na liczącym 2,5 ha Ranczu u Mara znajdziemy spokój, którego dziś tak bardzo brakuje w codziennym życiu.

MINIZOO – czyli folwark na wolności

Co odróżnia Ranczo u Mara od innych, podobnych miejsc? Z pewnością wyjątkowe jest minizoo, w którym nie ma klatek czy wybiegów. Zwierzęta chodzą tu swobodnie, można do nich podejść, pogłaskać je i nakarmić.

Ranczo u Mara podzielone jest na dwie strefy. W pierwszej z nich mamy bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Nasze alpaki, kozy, owce, daniele strusie, konie, króliki, gołębie, bażanty , kury, kaczki, psy i koty polecają się do pracy terapeutycznej z dziećmi i dorosłymi z niepełnosprawnościami.

Druga część to strefa relaksu. To rozciągająca się za stodołą duża, otoczona łąkami i lasami przestrzeń, a na niej m.in. plac zabaw czy trampoliny.

Reklama

Trzy warianty do wyboru

W zależności od naszych preferencji, Ranczo u Mara oferuje swoim gościom trzy warianty do wyboru. Pierwszy z nich to pakiet Mini, w którym dzieci będą miały okazję nie tylko dowiedzieć się ciekawostek o zwierzakach, ale też nakarmić je z ręki. Pakiet Radocha to opcja wzbogacona o zabawy na sianie w stodole! Podczas gdy dzieciaki bawią się swobodnie, rodzice mogą złapać chwilę oddechu, wylegując się w hamakach. W pakiecie Sielanka mamy również ognisko i czas wolny, podczas którego możemy skorzystać m.in. z boiska czy placu zabaw, na dzieci zaś czeka zabawa w poszukiwanie strusiego jaja z niespodzianką.

Dla tych co planują dłuższy pobyt

Od niedawna Ranczo u Mara oferuje także noclegi w dwóch klimatycznych, dużych pokojach, z których okien rozciąga się niepowtarzalny widok na przyrodę i swobodnie spacerujące zwierzęta. W weekendy jest bardziej gwarno, w tygodniu nocując u nas można zaznać prawdziwej ciszy i spokoju.

Od poniedziałku do piątku serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane, przedszkola, szkoły, wycieczki np. z półkolonii. Można u nas zorganizować urodziny – z ogniskiem, grą w piłkę, przeciąganiem liny, szukaniem strusiego jaja z niespodzianką.

Oferta dla gościa biznesowego

Oferujemy również współpracę firmom, instytucjom – z przyjemnością  zorganizujemy np. spotkanie integracyjne dla pracowników, z dużą ilością atrakcji na łonie natury.

Nasza przestrzeń to również doskonałe warunki do prowadzenia warsztatów z rozwoju duchowego, odnajdywania siebie, pozbywania stresu – zapraszamy do współpracy osoby prowadzące tego typu zajęcia.

 

Wielgolas Duchnowski, ul Historyczna 26, woj. mazowieckie, więcej informacji pod nr tel. 501 039 408 lub www.ranczoumara.pl. Proszę śledzić nas również na FB  Ranczo u Mara | Facebook

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj