Serce przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym

0
128
Reklama

Każdy może pomóc i wesprzeć akcję. Serce na nakrętki stanęło przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Pruszkowie.

Akcja staje się coraz popularniejsza. Można powiedzieć, że z miesiąca na miesiąc serc na nakrętki przybywa w całej Polsce. Dotyczy to również naszego regionu. W lipcu serce pojawiło się przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie.

Pusta butelka do kosza, a nakrętka do kieszeni bądź pudełka. Cierpliwie zbieramy i ruszamy, aby następnie wsypać je do serca. Widok jest niesamowity. Kolejne osoby z dużą ilością nakrętek zmierzają, aby wziąć udział w akcji wspólnego pomagania. Razem możemy uczynić wiele dobrego. Serca na nakrętki są bardzo wymowne i budują poczucie wspólnoty, a także działania na rzecz drugiego człowieka.

Z pewnością uczniowie i nauczyciele placówki przy Gomulińskiego, a także pruszkowska społeczność wypełni serce. Pomagamy, a także dbamy o środowisko, dokonujemy świadomej segregacji. Same plusy. – Wypełniajcie je plastikowymi nakrętkami, a my zadbamy o to, by zostały przeznaczone dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują! – informuje Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pruszkowie.

Podobne miejsca można spotkać m.in. w Brwinowie, Michałowicach, Raszynie, Nadarzynie, Piastowie.

Reklama

Czytaj również: Grodzisk Mazowiecki kończy 499 lat

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj