Salon Poezji z twórczością Osieckiej

0
123

25 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie odbędzie się Salon Poezji K40 – „Osiecka – Sztuczny miód”.

Są artyści, których twórczość cieszy się popularnością mimo upływu lat. Z pewnością do tego grona należy Agnieszka Osiecka. Pisała opowiadania, książki fabularne i wspomnieniowe, a także sztuki teatralne. Poetka i pisarka pozostawiła po sobie blisko 2000 tekstów piosenek. Wiele z nich było hitami, a śpiewali je czołowi polscy artyści m.in. Maryla Rodowicz, Violetta Villas czy Seweryn Krajewski. „A ja wolę moją mamę”, „Cyrk nocą”, „Małgośka„, „Niech żyje bal”, „ Mechaniczna lalka”, „Wieczór na dworcu w Kansas City” czy „Sztuczny miód” – to tylko niektóre z nich.

Bliżej twórczość Agnieszki Osieckiej będzie można poznać 25 października o godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. W ramach Salonu Poezji K40 zaplanowano wydarzenie „Osiecka – Sztuczny miód”. Wiersze i teksty piosenek artystki przeczytają Ewa Wiśniewska i Ewa Telega. O stronę muzyczną zadba Katarzyna Łochowska przy akompaniamencie Marcina Mazurka.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy posiadać wejściówkę. Można ją zdobyć od 16 października od godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Warto dodać, że podczas wydarzenia, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, należy zakryć usta i nos oraz podpisać pisemne oświadczenie.

Czytaj również: Teatr Bolszoj w Grodzisku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj