Rodzinny Piknik z Mazowszem

0
464
Reklama

W najbliższy weekend odbędzie się Rodzinny Piknik z Zespołem „Mazowsze”.

Karolin, siedziba „Mazowsza”, to niezwykłe miejsce, które przyciąga na organizowane tu imprezy uczestników z odległych niekiedy zakątków Mazowsza. Podczas Pikniku będzie okazja do podziwiania wspaniałych efektów, jakie osiągają uczestniczący w prowadzonych tu warsztatach młodzi artyści. Matecznik „Mazowsze” jest bowiem nie tylko siedzibą zespołu, jest też miejscem pracy twórczej dla wszystkich chętnych. Warsztaty w Mateczniku „Mazowsze” prowadzone są przez wybitnych fachowców, dlatego uczestniczące w nich dzieci i młodzież osiągają fenomenalne rezultaty, które podziwiać będzie można podczas piknikowych prezentacji.

Co po za tym czeka na nas podczas Pikniku? Przede wszystkim wspaniała atmosfera, niezwykły urok miejsca, możliwość zwiedzenia zabytkowego parku. Na dzieci czekają mazowszańscy instruktorzy, którzy poprowadzą zajęcia edukacyjne i warsztaty artystyczne. Pokazy musztry paradnej oraz występy artystów cyrkowych, którzy będą także prowadzili warsztaty. Specjalnie na tę okazję przyjadą tu food trucki, oferujące dania inspirowane kuchnią z całego świata.

Będą też bardzo piknikowe atrakcje, takie jak dmuchane zamki, cukrowa wata, popcorn, i wiele atrakcyjnych zabaw prowadzonych przez animatorów.

Reklama

Do Karolina dojechać można samochodem, ale wówczas trzeba liczyć się z problemami ze znalezieniem miejsca do zaparkowania pojazdu. Można też przyjechać kolejką WKD do stacji Otrębusy, skąd spacerem dojdziemy do Karolina w 10 minut. Dla uczestników imprezy przejazd kolejką WKD jest bezpłatny, trzeba tylko pobrać opaskę silikonową w kasie biletowej „Mazowsza” lub w kasach WKD (W-wa Śródmieście, W-wa Ochota, Grodzisk Radońska) na hasło „Rodzinny Piknik z Zespołem Mazowsze”.

W sobotę bawimy się od 15.00 do 22.00, a tego dnia czekają na nas m.in. spektakle, występy taneczne, pokazy i warsztaty na prawdziwej dużej scenie „Mazowsza”. Wystąpi również Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Kapela Warszawska im. Staśka Wielanka, a na zakończenie dnia na dużej scenie Matecznika wystąpi „Mazowsze i Goście”.

W niedzielę zaczynamy o 13.00, a bawimy się do 20.30. Tego dnia zobaczymy i usłyszymy „Mazowsze” w różnych odsłonach, wystąpi też ZPiT „Pruszkowiacy”. Nie zbraknie także popisów cyrkowych oraz warsztatów prowadzonych przez artystów cyrkowych. Przed odrestaurowaną Karczmą Staropolską do tańca zagra nam znakomity Big Band Błonie. Na zakończenie zobaczymy na dużej scenie występ zespołu „Mazowsze”.

Zapraszamy serdecznie, bo to piknik inny niż wszystkie, a kto raz spróbuje, będzie tu wracał każdego roku.

 

Reklama