Remis z Siarką

0
374

Siódmy remis Znicza Pruszków w sezonie. W 23. kolejce II ligi żółto-czerwoni podzielili się punktami z Siarką Tarnobrzeg – 2:2.

Na inaugurację rundy wiosennej Znicz przegrał z Pogonią Siedlce 0:2. Do Tarnobrzega żółto-czerwoni jechali, aby zapewnić sobie spokój w postaci bezpiecznej przewagi nad strefą spadkową. Jesienią w Pruszkowie Siarka wywalczyła punkt rzutem na taśmę. W 90. minucie wyrównującą bramkę z karnego zdobył Kamil Radulj.

Mówi się, że historia lubi się powtarzać. Tak też było w Tarnobrzegu, z pewnymi różnicami względem meczu jesiennego. Siarka nie mogła wymarzyć sobie lepszego przebiegu spotkania. Gospodarze od początku przejawiali chęć do gry. W 29. minucie wynik spotkania otworzył Marcin Wodecki. Chwilę później było 2:0. Mateusz Janeczko dośrodkował, ale piłka… spadła za kołnierz Bartłomieja Gradeckiego.

Zespół Pruszkowa nie oddał jednak gry bez walki. W 72. minucie żółto-czerwoni zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Mateusza Długołęckiego. Znicz poczuł swoją szansę, ale wiele wskazywało na to, że trzy punkty zgarną gospodarze. W 90. minucie wyrównał Patryk Czarnowski. Na dodatek gospodarze kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce Dawida Kubowicza.

W 24. kolejce Znicz zagra z Radomiakiem Radom. Spotkanie odbędzie się w Pruszkowie 17 marca o 13.05.