Raszyn zaprasza na kurs angielskiego

0
458
Reklama

Raszyński samorząd zachęca do wzięcia udziału w kursach języka angielskiego realizowanych w ramach projektu „Moje kompetencje – mój sukces”. Oferta skierowana jest do osób 25+.

Na naukę nigdy nie jest za późno. Człowiek przez całe życie poznaje i odkrywa nowe rzeczy, a więc zdobywa wiedzę. Na płaszczyźnie zawodowej uczestniczymy w licznych kursach, aby zwiększyć swoje kompetencje na rynku pracy. Dotyczy to również szkoleń językowych. Do uczestnictwa w kursach angielskiego zachęca raszyński samorząd. Zapisy rozpoczną się 1 września. – Gmina Raszyn zaprasza na kursy języka angielskiego realizowane w ramach projektu „Moje kompetencje – mój sukces”. Oferujemy 180-godzinne kursy języka angielskiego zakończone egzaminem zewnętrznym – informuje Andrzej Zaręba, wójt gminy Raszyn.

Oferta kursów języka angielskiego skierowana jest do osób w wieku 25 lat i więcej. Warunkiem koniecznym jest zamieszkiwanie na terenie województwa mazowieckiego. Ponadto, preferowane są osoby o niskich kwalifikacjach, zamieszkujące na wsi, w wieku 50+ oraz z niepełnosprawnością. Należy podkreślić, że do udziału w kursach zostaną zakwalifikowane osoby, które wcześniej nie brały udziału we wsparciu „life long learning” oferowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Projekt „Moje kompetencje – mój sukces” rozpocznie się we wrześniu 2020 roku. Uczestnicy zajęć muszą wnieść jednorazową opłatę w wysokości 45 zł. Środki te będą przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów zewnętrznych egzaminów. Warto dodać, że w takim wypadku za jedną godzinę zajęć (łącznie 180 godz.) wychodzi… 0,25 zł.

Zajęcia mają się charakteryzować wysokim poziomem merytorycznym. Nad odpowiednim tokiem kształcenia będzie czuwać wykwalifikowana i doświadczona kadra dydaktyczna. Stworzone zostaną małe grupy, dla uczestników przewidziano bezpłatne materiały szkoleniowe. Jeśli ktoś chce się zapisać bądź uzyskać więcej informacji o projekcie, należy od 1 września kontaktować się z Urzędem Gminy Raszyn – 22 701 78 02.

Reklama

Czytaj również: Przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj