Radosne Piątki wracają do Pruszkowa

0
203
Reklama

Od 9 lipca na teren Pruszkowa powracają Radosne piątki, które będą odbywać się do ostatniego tygodnia wakacji (27 sierpnia).

Koncepcja cyklu wydarzeń zrodziła się w 2019 roku i cieszyła się od samego początku bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku Radosne Piątki odbywać się będą w różnych lokalizacjach w godzinach od 14 do 20.

Harmonogram wydarzeń

9 lipca – Park Kościuszki

Wśród atrakcji znajdą się bańki mydlane, malowanie buziek, gry planszowe oraz wielka niespodzianka, która mamy nadzieję, że zachwyci wszystkie dzieci – karuzela wenecka.

16 lipca – Park Mazowsze

Reklama

Przy kąpielisku dla dzieci stanie dmuchaniec oraz będziemy mogli pograć w gry planszowe. W Parku rozstawione również zostanie Miasteczko Ruchu Drogowego, więc zapraszamy z rowerami i hulajnogami.

23 lipca – Park Anielin

Tym razem Radosny Piątek upłynie nam na grach i zabawach. Na dzieci czekać też będzie dmuchana zjeżdżalnia, zabawy sportowe oraz gry planszowe i plenerowe.

30 lipca – Park Kościuszki

Czas dzieciom tym razem umili teatrzyk plenerowy pt. “Przygody niebieskiego smoka”, gry planszowe, oraz duże kartonowe pojazdy i budowle, które dzieci będą własnoręcznie ozdabiać. Tego dnia na najmłodszych będą również czekać słodkie niespodzianki.

6 sierpnia – Park Mazowsze

Ten dzień upłynie nam na szaleństwach na dmuchanych atrakcjach i na graniu w gry planszowe i plenerowe.

13 sierpnia – Park Anielin

Szalone zabawy z bańkami, malowanie buziek oraz gry planszowe i plenerowe zapełnią ten dzień w Parku Anielin.

27 sierpnia Park Kościuszki

Na zakończenie coś specjalnego, abyśmy nie smucili się, że wakacje dobiegają już końca. W Parku będzie można zagrać w gry planszowe i plenerowe, a także skorzystać z największej atrakcji czyli przejazdu kolejką szynową. Przygotujemy również słodkie niespodzianki.

Źródło: pruszkow.pl

radosne piątki, pruszków, zabawy dla dzieci, park
Fot. pruszkow.pl

Czytaj również: Z Grodziska na igrzyska. Nasi sportowcy jadą do Tokio!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj