Quiz pruszkowski, czyli co wiesz o swoim mieście?

0
203

Mieszkasz w Pruszkowie? Myślisz, że znasz swoje miasto? Spróbuj swoich sił w konkursie zorganizowanym przez muzeum Dulag 121!

29 czerwca rozpoczął się przygotowany w ramach akcji „Trochę historii! Trochę kultury! – Muzeum Dulag 121 na lato” konkurs wiedzy o Pruszkowie #QuizPruszkowski. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci publikacji książkowych i albumów. Formularze z  pytaniami, oprócz profilu facebookowego wydarzenia,  będą pojawiać również na stronie internetowej muzeum.

Kolejne formularze będą udostępniane na stronie zgodnie z harmonogramem przebiegu konkursu, czyli w poniedziałek i środę o godz. 10.00. Wszystkie formularze z odpowiedziami z rundy 1 należy przesłać do północy 9 lipca. Pierwsza runda potrwa do 11 lipca. Wówczas organizatorzy ogłoszą zwycięzców i przyznają nagrody.

Przez najbliższe dwa tygodnie muzeum zachęca do lektury tekstów napisanych przez znanego pruszkowianina Jana Szczepkowskiego i artykułów jemu poświęconych. Z pewnością znajomość tych tekstów pomoże w prawidłowych rozwiązaniu testu wiedzy z historii Pruszkowa. Wszystkie teksty można znaleźć na stronie Muzeum Dulag 121 w zakładce Pruskoviana oraz na profilu facebookowym Pruskoviana.

Poniżej udostępniamy informację odnośnie terminów kolejnych rund #QuizPruszkowski:

  • 2 runda będzie trwała od 13 do 25 lipca (pytania pojawią się 13, 15, 20, 22 lipca). Odpowiedzi należy przesyłać do północy 23 lipca. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 25 lipca.
  • 3 runda będzie trwała od 27 lipca do 8 sierpnia (pytania pojawią się 27, 29 lipca oraz 3, 5 sierpnia). Odpowiedzi należy przesyłać do północy 6 sierpnia. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 8 sierpnia.
  • 4 runda będzie trwała od 10 do 22 sierpnia (pytania pojawią się 10, 12, 17, 19 sierpnia). Odpowiedzi należy przesyłać do północy 20 sierpnia. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 22 sierpnia.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu, harmonogramu i regulaminu konkursu wiedzy o Pruszkowie można znaleźć tutaj.

  1. Link do 1 formularza z pytaniami z rundy 1: https://forms.gle/nkMsUtUTxLrBXKU86
  2. Link do 2 formularza z pytaniami z rundy 1: https://forms.gle/QjUtvfPvsFbQmWy18

Źródło: Muzeum Dulag 121

Czytaj również: Ruszyła wypożyczalnia kajaków w Parku Potulickich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię