Punkt Obsługi Mieszkańców

0
373
Reklama

W Przystanku Pruszków został otwarty Punkt Obsługi Mieszkańców. Z jego usług można korzystać od poniedziałku do piątku.

Na załatwienie urzędowych spraw potrzeba czasu i cierpliwości. W trakcie pandemii koronawirusa wiele instytucji zmieniło zasady funkcjonowania. Często wizyty są możliwe po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W Pruszkowie powstał Punkt Obsługi Mieszkańców, który ma ułatwić załatwienie wielu spraw. Mieści się w Przystanku Pruszków przy ul. Sienkiewicza 2 w budynku dworca PKP.

W punkcie mieszkańcy będą mogli pobrać wnioski, formularze i deklaracje spraw prowadzonych przez urząd oraz uzyskać pomoc przy ich wypełnieniu, a także złożyć dokumenty. Istnieje również możliwość wyrobienia Pruszkowskiej Karty Mieszkańca, Ogólnopolskiej Karty Seniora, karty metropolitalnej, Karty Dużej Rodziny.

Punkt Obsługi Mieszkańców jest czynny w poniedziałki w godzinach 7.00-15.00, we wtorki i środy – 8.00-16.00, czwartki – 10.00-20.00 oraz w piątki 10.00-16.00. Telefon: 539-952-714. – Mam nadzieję, że nowa lokalizacja i godziny pracy Punktu sprawią, że załatwianie urzędowych tematów będzie dla mieszkańców naszego miasta przyjemniejsze – zaznacza prezydent Pruszkowa Paweł Makuch.

Reklama

Czytaj również: Malichy z lepszą komunikacją

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj