Punkt Kodowania Biletów

0
302
Reklama

Udogodnienie dla mieszkańców Piastowa korzystających z komunikacji miejskiej. Przy al. Krakowskiej uruchomiono Punkt Kodowania Biletów.

Każdego dnia przemieszczamy się, aby dotrzeć do pracy, urzędu czy na zakupy. Wiele osób chętnie korzysta z oferty komunikacji miejskiej, dzięki której sprawnie można dojechać do miejsca docelowego. Pasażerowie regularnie podróżujący autobusami bądź pociągami kupują bilety długookresowe, co z pewnością jest dużym ułatwieniem. Ważne, aby pamiętać o ich doładowaniu w odpowiednim terminie.

Mieszkańcy Piastowa korzystający z komunikacji miejskiej zyskali komfortowe rozwiązanie. Punkt Kodowania Biletów został uruchomiony przy al. Krakowskiej 4. Dostępny jest dwa dni w tygodniu: we wtorki od 8.30 do 16.00 oraz w czwartki od 10.30 do 18.00. W punkcie można doładować Bilet Metropolitalny i wgrać Warszawską Kartę Miejską i inne bilety długookresowe. Co istotne, płatność można regulować tylko przy użyciu karty płatniczej.

Punkty Kodowania działają również w Kobyłce, Legionowie, Ożarowie Mazowieckim, Piasecznie oraz Wołominie.

Warto przypomnieć, że od grudnia 2018 roku mieszkańcy Piastowa mogą korzystać z oferty „Warszawa+”. Miasto znalazło się w III progu dofinansowania. W związku z tym za bilet 90-dniowy pasażer zapłaci 330 zł (ulgowy 165 zł), 30-dniowy – 120 zł (60 zł). Warunkiem koniecznym jest posiadanie Karty Mieszkańca Piastowa.

Reklama

Czytaj również: Komunikacja w okresie Wszystkich Świętych

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj