Przygoda z ogrodnikiem

0
373
Reklama

Znani aktorzy na scenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. 28 marca będzie można zobaczyć spektakl „Przygoda z ogrodnikiem”.

Dawka kultury zawsze jest wskazana, a jeśli połączona z humorem – tym lepiej. „Przygoda z ogrodnikiem” to znakomita okazja, aby zrelaksować się i poprawić sobie nastrój. Spektakl odbędzie się 28 marca o godz. 17.00 i 20.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Głównymi bohaterami komedii Norma Fostera są państwo Dzicy. Spełniają się jako aktorzy, jednak czas robi swoje i postanawiają zmienić swoje życie. Los aktorów teatru objazdowego coraz mniej im się podoba i decydują się na pracę w roli ekspertów od samodoskonalenia. Państwo Dzicy jeżdżą po świecie ze szkoleniami motywacyjnymi, a ich kariera szybko się rozwija. Życie zawodowe kwitnie, gorzej z małżeńskim. Do tego ten ogrodnik… Na scenie: Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Cichopek/Anna Oberc, Michał Sitarski, Bogdan Kalus/Sylwester Maciejewski, Artur Krajewski/Bartek Żukowski. Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Polatyński.

Nadchodzące tygodnie w Centrum Kultury i Sportu zapowiadają się niezwykle ciekawie. Na pewno nie zabraknie humoru. 15 marca o 16.30 zaplanowano spektakl „Mayday 2”, zaś 20 marca o 20.00 „Telewizja kłamie”. To nie koniec komediowych propozycji. 29 marca o 19.00 spektakl w reżyserii Artura Barcisia „Nerwica natręctw”.

Reklama
Reklama