reklama
Strona główna Aktualności Akt. Grodzisk Maz. Przekroczenie prędkości pod wpływem alkoholu i mefedron. Zatrzymano pirata drogowego

Przekroczenie prędkości pod wpływem alkoholu i mefedron. Zatrzymano pirata drogowego

0
mefedron, przekroczenie prędkości, pościg samochodowy, policjanci, funkcjonariusze
Zdj. KPP Grodzisk

Kierowca Citroena najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie porzucił samochód i oddalił się z miejsca. Miał ponad promil alkoholu we krwi oraz torebkę z mefedronem w kieszeni.

Podczas dojazdu pod ustalony adres, policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który pospiesznie szedł ulicą. Po jego wylegitymowaniu potwierdzili, że jest to poszukiwany kierowca. Dokładna kontrola 38-latka ujawniła ponadto, że ma on w portfelu torebkę z podejrzanym białym proszkiem. Badanie wykazało, że jest to mefedron. Mężczyzna został poddany także kontroli stanu trzeźwości. W jego organizmie stwierdzony został ponad promil alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany, a samochód trafił na parking depozytowy. Wykonane przez policjantów z Milanówka czynności pozwoliły na przedstawienie 38-latkowi trzech zarzutów karnych: niezatrzymania się do kontroli, kierowania autem w stanie nietrzeźwości i posiadania substancji psychotropowej. Odpowie także za przekroczenie prędkości, niezastosowanie się do poleceń funkcjonariusza na drodze oraz kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Na miejscu zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Czytaj również: Poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version