reklama
Strona główna Aktualności Akt. Pruszków Pruszkowska pływalnia przejdzie termomodernizację

Pruszkowska pływalnia przejdzie termomodernizację

0
kapry, pływalnia kapry, pruszków, basen, baseny, inwestycja, remont,
Fot. Urząd Miasta Pruszkowa

Pruszkowska pływalnia Kapry przejdzie termomodernizację. Zakończenie inwestycji planowane jest w listopadzie br.

Zanim jednak ruszą prace, pruszkowski magistrat musi znaleźć wykonawcę zadania. Oferenci mają czas na składanie dokumentów do 19 sierpnia. Inwestycja na pływalni Kapry wiąże się z termomodernizacją i modernizacją budynku. Wśród planowanych działań znalazła się wymiana pokrycia dachowego wraz z instalacją odgromową i impregnacją konstrukcji dachu. Kolejny obszar to wymiana centrali wentylacji basenowej. Ponadto inwestycja obejmie wymianę oświetlenia hali basenowej, podbasenia oraz niecek basenowych. Wykonane zostaną również prace budowlane w pomieszczeniach uzdatniania wody.

To nie wszystko. W ramach modernizacji przeprowadzony zostanie demontaż starych ślizgów zjeżdżalni. Zakres zadania obejmie naprawę opaski budynku, wejść i zadaszeń nad wejściami do podbasenia i magazynu soli. W ramach inwestycji wymieniona zostanie pompa wodna i pompa pożarowa, a także część instalacji wody zimnej. Efekty mają być widoczne na koniec listopada.

Pływalnia nieczynna

Wiele osób lubi chodzi na basen, aby zrelaksować się, odprężyć, a także zadbać o zdrowie. Jeśli planujecie wizytę na pływalni w połowie sierpnia musicie zweryfikować plany. W związku z  planowaną przerwą w dostawie energii cieplnej w dniach 16-23 sierpnia pływalnia Kapry będzie nieczynna.

Czytaj również: Pruszków walczy o czyste powietrze

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version