Pruszków zamyka urząd

0
436
Reklama

Pruszkowski magistrat dołącza do listy urzędów ograniczających działalność w związku ze wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2.

Jak informowaliśmy wczoraj, rosnąca liczba przypadków koronawirusa skłania instytucje publiczne do zaostrzania rygorów sanitarnych. Kolejne urzędy decydują się na przejście w tryb pracy wewnętrznej, bez kontaktu z interesantami. Od dziś dotyczy to również Urzędu Miasta Pruszkowa. Prezydent Paweł Makuch wydał wczoraj zarządzenie dotyczące nowych procedur bezpieczeństwa.

– Szanowni Mieszkańcy, w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 (tzw. koronawirusem), w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Urzędu Miasta Pruszkowa informujemy, że od 13 października 2020 roku do odwołania, ulega zmianie sposób obsługi interesantów w Urzędzie Miasta przy ul. Kraszewskiego 14/16, w Urzędzie Stanu Cywilnego mieszczącym się na Pl. Jana Pawła II 1 oraz w Punkcie Obsługi Mieszkańców przy ul. Sienkiewicza 2 – poinformowali pruszkowscy urzędnicy. – Ograniczone zostaje osobiste zgłaszanie się interesantów do Urzędu Miasta. W sprawach pilnych prosimy o wcześniejszy (przed planowaną wizytą) kontakt telefoniczny: 22 735 88 88 lub drogą elektroniczną: .
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj