Pozimowe prace remontowe na drogach w Nadarzynie

0
239
Reklama

Zima pozostawiła po sobie dziury w drogach. Gmina Nadarzyn przystąpiła do uzupełniania ubytków w nawierzchniach.

Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem niskich temperatur i opadów śniegu. Niełatwo było się przemieszczać, wskazana była ostrożność i zwiększona uwaga. Z nieskrywaną radością przyjęliśmy ocieplenie. Ma to swoje dobre strony, ale zima pozostawiła po sobie kilka niespodzianek. Wśród nich są dziury w drogach.

W gminie Nadarzyn jest nad czym pracować. Samorząd przystąpił do działań, aby mieszkańcy mogli poruszać się po ulicach o odpowiednim standardzie. –Jak tylko pojawiły się pierwsze dodatnie temperatury, rozpoczęliśmy prace remontowe zarówno na drogach gminnych jak i powiatowych. A jest o co dbać w naszej gminie, mówimy o setkach kilometrów dróg asfaltowych, z destruktu i tłucznia – informuje wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński. Roboty wystartowały w poniedziałek 22 lutego.

Prace trwają, ale każdy może zgłaszać ubytki. Wystarczy telefon, aplikacja i zgłoszenie trafi do odpowiedniej jednostki. – Wszystkie powstałe ubytki ekipy remontowe będą systematycznie naprawiać. Jednocześnie przypominam, iż mogą państwo za pomocą darmowej aplikacji „Mój Nadarzyn” szybko zgłaszać zauważone usterki i w ten sposób pomóc nam w lokalizowaniu drogowych zagrożeń – podkreśla Dariusz Zwoliński.

Czytaj także: Nieodpłatna pomoc prawna da mieszkańców powiatu pruszkowskiego

 

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj