reklama
Strona główna Aktualności Poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku

Poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku

0
resuscytacja, ratowanie życia, śmierć, wypadek rowerzysta, wypadek rower, wypadek rowerzysty, potrącenie, śmiertelne potrącenie,obława w Raszynie, policja, strzelanina w Raszynie

Policjanci z Grodziska proszą o pomoc w namierzeniu kierowcy, który w ubiegłą środę potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło 8 września ok. godz. 19.30 na ul. Tarczyńskiej w Piotrkowicach. Kierujący prawdopodobnie samochodem dostawczym potrącił jadącego na rowerze 58-latka. Następnie sprawca odjechał, nie udzielając pomocy potrąconemu mężczyźnie. Na miejsce wypadku wezwano służby; mimo reanimacji rowerzysta zmarł.

Teraz policjanci poszukują sprawcy wypadku. Na miejscu zdarzenia zabezpieczyli lusterko samochodowe, prawdopodobnie pochodzące z pojazdu dostawczego. O pomoc proszą także osoby, które mogły widzieć wypadek lub posiadać nagranie auta sprawcy.

– Wszystkie osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu, przejeżdżały ok.19.30 ul. Tarczyńską w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna i były świadkami wypadku lub posiadają w swoich pojazdach rejestratory, które nagrały miejsce zdarzenia prosimy o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243. Prosimy również osoby dokonujące napraw samochodów i sprzedające części samochodowe o przekazywanie informacji w przypadku kontaktu z klientami, mogącymi mieć związek z tym wypadkiem. Przypominamy, że ukrywanie informacji o ewentualnym sprawcy może skutkować odpowiedzialnością karną – apeluje grodziska komenda policji.

Czytaj również: Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version