Pora na remonty

0
128

Czas remontów w Centrum Sportu Raszyn. Modernizacja obejmuje m.in. sauny fińskie oraz szatnie.

Obiekt przy ul. Sportowej otwarto jesienią 2018 roku. Na Centrum Sportu Raszyn składają się hala sportowa z widownią na 284 osoby, odpowiednie zaplecze dla klubów, podest dla ciężarowców, siłownie oraz sale do zajęć. Koszt inwestycji wyniósł ponad 20 mln zł. Mieszkańcy Raszyna oraz okolic odwiedzali obiekt i korzystali z oferty zajęć. Odbywały się tu również liczne imprezy sportowe m.in. gale boksu i MMA, turnieje piłki nożnej czy zawody taneczne.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym życiu zaszło wiele zmian. Pojawiły się także liczne ograniczenia, które nie ominęły obiektów sportowych. W Centrum Sportu Raszyn trudny czas postanowiono wykorzystać na remonty. – Okres częściowego zamknięcia obiektów sportowo-rekreacyjnych, wykorzystujemy na remonty i modernizacje. Rozpoczęliśmy konieczne i długo wyczekiwane remonty – informuje Centrum Sportu Raszyn.

Podjęte działania obejmują kompleksową wymianę elementów dwóch saun fińskich. Chodzi m.in. o komplet leżanek, osłony pomiędzy dolnym i górnym poziomem ław czy drzwi. Nowa konstrukcja saun będzie wykonana z drewna świerkowego. – Sauny fińskie znajdujące się na obiekcie pływalni w Raszynie są jedynymi w okolicy, cieszą się wielką popularnością, a ich użytkownikami są mieszkańcy Raszyna i wielu okolicznych gmin – zaznacza Centrum Sportu Raszyn.

Ponadto w dwóch szatniach, dwóch natryskowniach i dwóch toaletach oraz w solarium wymieniona zostanie glazura. Poprawie ulegnie stan instalacji centralnego ogrzewania i hydraulicznej. Remont obejmie również wyrównanie podłoża wraz z gruntowną hydroizolacją.

Czytaj także: CPK szykuje analizy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj