Poniedzielski o kobietach

0
442
Reklama

7 marca na scenie centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie wystąpi Andrzej Poniedzielski. Satyryk przedstawi program „O kobietach”.

Mężczyźni, jako baczni obserwatorzy życia społecznego, mają wiele do powiedzenia na temat pań. Doskonale zdają sobie sprawę z pełnionej przez kobiety roli w ich życiu. Czasami jednak mają problem, aby to wyartykułować, jednak serca mają przepełnione miłością. Zbliża się Dzień Kobiet, a więc doskonała okazja, aby swoim wybrankom i najbliższym sprawić przyjemność.

7 marca o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie z programem „O kobietach” wystąpi Andrzej Poniedzielski. Znany satyryk słynie z inteligentnego poczucia humoru. Na scenie potrafi być niewzruszony i z największą powagą opisywać rzeczywistość, kiedy publiczność płacze ze śmiechu. Ta cenna umiejętność jest znakiem rozpoznawczym Andrzeja Poniedzielskiego, który wytrwale pisze kolejne teksty i piosenki. W 1995 roku satyryk założył Łódzką Piwnicę Artystyczną „Przechowalnia”, gdzie wraz z Arturem Andrusem prowadził wieczory kabaretowe. Poniedzielski jest autorem tekstów piosenek m.in. dla Edyty Geppert, Anny Marii Jopek czy Stanisława Sojki. Ponadto jest związany z warszawskim teatrem Ateneum.

W Pruszkowie Andrzej Poniedzielski zaprezentuje program, w którym nie zabraknie nowych piosenek. Głównymi tematami będą kobieta, mężczyzna i szczęście. Mistrz Mowy Polskiej zapewni zgromadzonym wieczór pełen humoru.

Reklama
Reklama