reklama
Strona główna Aktualności Poniedziałki na sportowo

Poniedziałki na sportowo

0
Artur Szpuda

Atrakcja w Parku Kościuszki w Pruszkowie. W każdy poniedziałek o 19.00 odbywać się będą zajęcia „Poniedziałki na sportowo z Alpha Gym” dla dorosłych.

Wiadomo, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. W codziennym pędzie nie zawsze mamy czas na aktywność i rekreację. Trudno nam się zmobilizować, bo jesteśmy zmęczeni, mamy inne obowiązki albo brak nam motywacji. Z pewnością w grupie jest łatwiej. Dlatego warto skorzystać z zajęć „Poniedziałki na sportowo z Alpha Gym” dla dorosłych, które będą odbywały się w każdy poniedziałek sierpnia o godz. 19.00 w pruszkowskim Parku Kościuszki.

3 sierpnia uczestników wydarzenia czeka fitness na ludowo. Slavica Dance to połączenie zajęć fitness i kroków tańców ludowych i folkowej muzyki. Podczas sportowej aktywności spotykają się tradycja i nowoczesność.

Organizatorzy apelują o założenie wygodnych ubrań sportowych i odpowiedniego obuwia. Przyda się również butelka wody. W związku z sytuacją epidemiczną, uczestnicy muszą pamiętać o zasadach ostrożności i zachowaniu dystansu społecznego.

Czytaj również: Park sensoryczny coraz bliżej

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version