reklama
Strona główna Sport Półmaraton „Lasy na Utratą”

Półmaraton „Lasy na Utratą”

0

13 września odbędzie się II półmaraton „Lasy na Utratą” i bieg na 5 kilometrów w Komorowie. Trwają zapisy.

Wiele osób podejmuje biegowe wyzwania w trosce o własne zdrowie i kondycję. Często zaczyna się od postanowień noworocznych, czasami zaleceń lekarza bądź prośby bliskiej osoby. Z czasem bieganie staje się codziennością i czujemy poprawę formy. Z pewnością aktywność pomaga redukować stres, a także wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Zaczyna się od rekreacji, a z czasem niektórzy próbują swoich sił w zawodach. Nie chodzi o to, aby wygrać i zdobyć medal, ale zmierzyć się ze samym sobą, poprawić rekord życiowy.

13 września na miłośników biegania czeka wyzwanie w Komorowie. II półmaraton „Lasy nad Utratą” i bieg na 5 kilometrów wystartują z Placu Ignacego Jana Paderewskiego. Początek imprezy o godzinie 9.00. Start biegu na 5 km godzinę później, zaś półmaratonu o 11.00. Trwają zapisy do udziału w wydarzeniu.

Na uczestników czeka pakiet startowy, elektroniczny pomiar czasu, możliwość śledzenia on-line przebiegu zawodów. Wszyscy kończący wiek mogą liczyć na medale. Dla zwycięzców poszczególnych klasyfikacji przewidziano statuetki, a dla triumfatorów medale. Na trasie półmaratonu będą trzy punkty z wodą, zaś na mecie biegacze otrzymają drożdżówką i napój. W takim razie „do biegu, gotowi, start!”.

Czytaj również: MKS Pruszków ma nowego sponsora

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version