Strona główna Aktualności Podróż z jakdojade.pl

Podróż z jakdojade.pl

0
Fot. Urząd Miasta Pruszkowa

Udogodnienie dla mieszkańców Pruszkowa. Od 1 maja mieszkańcy mogą planować przejazdy, korzystając z wyszukiwarki jakdojade.pl.

Aplikacja umożliwia wybór optymalnego połączenia dla podróżujących. Wystarczy podać miejsce docelowe i widzimy możliwości dojazdu oraz czas dotarcia do celu. Jakdojade.pl przedstawia nam również rozkład jazdy, mapę przystanków i trasy środków komunikacji miejskiej. W wybranych miastach poprzez aplikację istnieje możliwość zakupu biletu.

Pod koniec lutego prezydent Pruszkowa Paweł Makuch podpisał umowę na wdrożenie i uruchomienie systemu. Zgodnie z zapowiedziami cały proces miał zakończyć się w maju. Po kilku tygodniach prac, mieszkańcy Pruszkowa mogą zaplanować podróże, korzystając z aplikacji jakdojade.pl. Teraz swobodnie, w każdym miejscu i o każdej porze, mogą za pomocą telefonu bądź komputera sprawdzić rozkład jazdy bądź trasę przejazdu. Od 1 maja aplikacja jakdojade.pl posiada wszelkie dane dotyczące pruszkowskiej komunikacji. Kilka prostych czynności i już wiemy, ile mamy czasu do odjazdu autobusu i jak długo potrwa nasza podróż.

Nie da się ukryć, że to proste i przydatne narzędzie. Jakdojade.pl ułatwia planowanie podróży, a co ważniejsze uwzględnia wszelkie remonty drogowe i inne przeszkody, które wydłużają czas przejazdu. Aplikację można pobrać ze sklepu Appstore

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version