Podkowa Teqball Club awansowała do I ligi futsalu

0
641
Reklama

Podkowa Teqball Club awansowała do I ligi futsalu. Drużynę czekają kolejne wyzwania.

Radość, euforia i szczęście towarzyszyły zawodnikom oraz trenerom Podkowa Teqball Club. Dwa lata po utworzeniu sekcji zespół odniósł ogromny sukces. Podkowa znakomicie radziła sobie w II lidze futsalu w województwie mazowieckim. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwania.

Wygrana w II lidze dała Podkowie przepustkę do zmagań w barażach o awans do I ligi. Tam ekipa z miasta-ogrodu trafiła na BonitosHelios Białystok oraz KP Soccer Calcio Łódź. Trzeba było stawić czoła rywalom i dać z siebie wszystko. Na początek rywalizacja z ekipą z Białegostoku. Wszystko układało się po myśli gości, bo Podkowa prowadziła 2:0. Gospodarze jednak walczyli do ostatnich minut. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

W rywalizacji z ekipą z Łodzi, PTC grała wręcz koncertowo. Podkowa prowadziła 3:0, Łódź nawiązała kontakt, ale to było zbyt mało. Powiedzieć, że na boisku nastąpił pogrom, to mało. Podkowa przeprowadziła prawdziwą egzekucję. Gol za golem, a rywale byli bezradni. Mecz zakończył się wynikiem 17:1.

Podkowa zgromadziła cztery punkty i czekała na wynik rywalizacji przeciwników. Białystok wygrał 10:9. O awansie zadecydowała różnica goli strzelonych, Podkowa mogła świętować awans do I ligi!

Reklama

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj